BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vidurdienio papildymas

Dabar sėdžiu ant savo lovos krašto ir rašau šį įrašą. Laikrodis rodo 12:05 valandų. Diena atrodo bus saulėta, tačiau pučia gana vėsus vėjas. Visas savaitgalis man atrodo toks ir bus, tik dar į draugiją ateis lietus. Vis tiek didelių planų savaitgaliui nėra, tai nieko blogo.

Vakar išmečiau daug nereikalingos makulaūros susikaupusios per 11 ir 12 klasę. Vis dėlto dar nemažai yra ką tvarkyti, kad būtų seterili tvarka. Vakar net iškrėčiau savo kambario kilimą, nes buvo dulkėtas ir kėlė silpną alergiją.

Laukiu ateinančio mėnesio pirmosios dienos, kadangi tą dieną bus paskelbti Lietuvių egzamino rezultatai. Thrilling. Anglų rezultatai bus tik Liepos 12 dieną. Ilgai taisymo procesas vyksta, nors anglų nėra daug ką taisyt.

Keista rašyti nešiojamu kompiuteriu. Reikia eiti pavalagyti pusryčių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (10)

cheap air max shoes2010-06-18 11:48

Your article is written very well, and the pictures are very nice too. I will come back, and look forward to your other articles.
Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
I hope you can every day have a good mood.

Virtuvijus iš klubo "Trylika & Co"2010-06-18 19:25

Girdėjau, kad ponas ne tik rašytojas, bet ir mėgstat filmus. Galiu pasiūlyti puikių filmų, tiek išnuomavimui, tiek pirkimui, įvairiais formatais nuo VCR, taip vadinamųjų “videkinių” kasečių, iki moderniausių aukštos kokybės Blue Ray (”mėlynasis spindulėlis”) diskų. Filmai taip pat ir įvairių žanrų bei tematikų: vieni puikiai tinka pažiūrėti su antrąja puse, kiti galbūt kaip tik, kai jaučiatės vienišas, jei suprantat ką turiu omeny :) Turime ir gilesnių meninių ar psichologinių filmų, kuriuos gera pažiūrėti, kai norisi atsitverti nuo pasaulio tylos siena. Brūkštelkit man į elektropaštą ir susitarsim dėl kontaktų :)

Levas Musmirė2010-06-18 19:30

O tie kur jei jausčiausi vienas, tai kokių yra? Ar yra kokių karinių? Nes aš kai armijoj ilgai buvau tai draugė paliko.

Virtuvijus iš klubo "Trylika & Co"2010-06-18 19:34

Turim turim karinių, ir kai draugės trūksta, ir kai draugo. Galima rinktis iš Aštuoniasdešimtųjų klasikos (daugiau realizmo), arba šių dienų šedevrų (ryškesni vaizdai, tiek techniškai, tiek ir emociškai).

Levas Musmirė2010-06-18 19:37

Bet kad aš prie linkomanijos būstinės kažkaip nemokamai gaunu išvis. Kokių privalumų būtų jei pas jus mokėčiau pinigus?

Virtuvijus iš klubo "Trylika & Co"2010-06-18 19:42

Patikėkit, pasirinkimas pas mus tikrai ženkliai platesnis, garantuojame visišką saugumą ir anonimiškumą. Be to, net prie “Linkomanijos” būstinės VCR kasečių šiais laikais nebegausite. Jums, kaip karo veteranui, rekomenduočiau klasikinio filmo “Kaukazo belaisvė” erotinį du tūkstantis ketvirtųjų metų perdarymą “rymeiką”. Neliksit nusivylęs.

Levas Musmirė2010-06-18 19:45

Na mane labiau traukia kino klasika Mano svajonių džinė. Nieko nebus pons.

Virtuvijus iš klubo "Trylika & Co"2010-06-19 00:23

Na, apgailestauju, kad nepavyko sudaryti sandorio. Jeigu kada vėl jausitės vienišas, užsukit į mūsų ofisą Parko gatvė 15 (buvusis adresas Vasaros 5).

Levas Musmirė2010-06-19 18:54

O kaip dėl prisaymo į namus? Norėčiau išbandyi tą Kaukazo belaisvę, gal tiks. Mano adresas
Parko 15, Vilnius.

Virtuvijus iš klubo "Trylika & Co"2010-06-20 12:27

Na, išties, galime ir į namus pristatyti, bet tai be jokios abejonės šiek tiek kilstels kainos lubas. Ar nieko baisaus?

Rašyti komentarą

Tavo komentaras