BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Svečias ant balkono palangės

Iki Anglų kalbos valstybinio egzamino liko lygiai 10 dienų. Kitą savaitę prasidės šiokios tokios konsultacijos dėl šio egzamino. Tad teks vėl sugrįžti į mokyklą, trumpam. Turiu įvairių skaitymo užduočių ir kitų. Nuo kitos savaitės reikės, TIKRAI, vėl tapti žaidimų naujienų rašytoju. Teks vėl iš GameSpot versti naujienas. Vis niekaip neprisiversdavau, nes buvo kitų trukdžių prieš egzaminus. Cmon dabar šitie du dalykai artimi, todėl tinkamas metas ir experience’as.

Visai neseniai sėdėjau prie kompiuterio kaip pamačiau, jog ant mano palangės šmėžuoja kažkoks keistas objektas. Išsigandęs, kad tai gali būti NSO nuėjau patikrinti. Iš tiesų tai buvo kažkoks ypatingas balandis, kuris manęs netgi nebijojo. Galėjau jį ir paglostyti. Vis dėlto, to nedariau bet nufotografavau:

Fotografijoje matosi, jog jis yra gana susidomėjęs ką gi aš čia darau. Vis dėlto, neišsigando lyg koks paprastas balandis ir papozavo į objektyvą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Balandologas2010-06-04 19:22

Jie nekalti, tačiau apsėsti - ėsti - ėsti. Mano vienas pažįstamas rytoj Ukmergės turguj dalins Omnitel Extra korteles, gaila negalėsiu pats ten atsilankyti, kaip, turbūt, ir jūs.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras