BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Po egzamino

Vakar buvo pirmasis Lietuvių kalbos valstybinis egzaminas. Prieš jį ne itin gerai miegojosi. Atsibudau penktą ryte, bet čia visiems taip buvo. E. sakė, kad apie 5 ryte pro pravirą langą girdėjo, jog šarka jį aplankė. Iš pradžių sukarkė 7 kartus, todėl galvojo, kad gaus 7tuką. Po kelių minučių sukarkė vėl, bet 4 kartus. Tokie ir buvo egzaminai: nenuspėjami lyg varna. Sunku kažką iš anksto spėlioti apie jų rezultatus. Temos buvo gana slidžios. Rašydamas rašinio pirmąja tema kaip kultūrinius argumentus pasirinkau Savickį, V. M. Putiną ir Dostojevskį.

***

Dabar trumpai apie viską praėjus vienai dienai po egzamino. Po egzamino jaučiausi išgręžtas lyg kempinė, todėl buvau labai mieguistas. Tikėjausi jog šį rytą atsibusiu žvalus, tačiau buvau pažadintas 10:00 ryte. Atsibudau lyg būtų 06:00, kadangi būčiau miegojęs nors iki 12:00. Vėliau nuėjau į mokyklą atidaviau knygas. Dabar liko tik istorijos 9 knygas atiduoti ir atsiskaitę. Mokykloje visi šiandien žiūrėjo į mane labai susimastę: ką jis čia veikia?

Rytoj vėlgi neišsimiegosiu, nes turėsiu keltis 08:00 ir nuvežti šulinių kasėjus į sodybą. Ten teks prabūti visą dieną ir vakare parvežti atgal. Pasiėmiau įvairių daiktų, kad neprailgtų laikas:

1. Šašlykų.

2. Elektrinę gitarą Fender.

3. Gitaros stiprintuvą Orange Crush R15.

4. PSP.

5. Fotoaparatą.

Diena turėtų neprailgti ir dar su tiek įdomių rakandų!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Lapė Molderauskas2010-06-01 20:47

Lauksime reportažo judančių paveikslėlių forma.

Beje, ar Kolia iš uostamiesčio jums minėjo, kad tuose sunkvežimiuose-šaldikliuose vežami ne tik nelegalūs migrantai iš Kaliningrado? Būta įvairiausių pasakojimų, girdėjau, jog vieną kartą Kolios kolega savo sunkvežimiu gabenęs ateivio iš kosmoso palaikus iš Tunguskos Sibire iki pat Krasnojarsko, o vėliau keltu per Juodają jūrą iki Odesos, kur daktarė Danutė atliko skrodimą. Tiesa, kaip ši istorija baigiasi, neteko sužinoti, nes Kolia (kuris man ją ir papasakojo), užmigo padauginęs Perkūno vandens.

Kimius Armonika2010-06-01 20:57

Na tikrai įdomi jūsų istorija ponas Lape.

Na man teko girdėti kiek kitokią versiją. Man pats Nikolajus minėjo, kad jie iš Baškirijos vežasi plūdes, o tose plūdėse šiek tiek agresyvių medžiagų būna. O šaldiklius tai vežasi tik todėl, kadangi lietuvoje yra BEKO fabrikas, tai į jį šaldytuvus atveža. Ten nugremžia užrašą “Mane in republic of Bashkiria” ir uždeda užrašą BEKO.

Na nebent Nikolajus naujomis verslo nišomis užsiima. Na reikės gal kada jei susibėgsim tai jo paties ir paklausti.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras