BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmajai egzaminų intrigai praėjus

Po iki pat 15:00val. pratampytų nervų pagaliau sužinojau LT. kalbos valstybinio egzamino rezultatus. Tiek daug nesitikėjau net kažkodėl. Buvo dvi neišlaikiusiosios(pagerbkime tylos minute). Jau? Gerai tęsiam toliau. Buvo burelis ir tų kurie surinko nuo 3 iki 10 balų(nusiimkime kepures). Tad mano surinktos dešimtys mane tikrai netikėtai pradžiugino.

P.S kai ėjau į mokyklą sužinoti rezultatų, tai joje nebuvo nei vieno žmogaus tik užsipuolė amsintis mini šuo su rožinėmis petnešomis.

Tad aukštai keliu JIM BEAM taurę už sėkmingus rezultatus! Cheers!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

gintawryte2010-07-01 16:21

Mane rezultatai šiek tiek nuvylė. Tačiau, džiaugiuosi, kad esu tarp tų kurie išlaikė, nes neišlaikiusių mano mokykloj tikrai nemaža dalis. (Bent jau man taip pasirodė). Tačiau, ėjimo ir laukimo nepamiršiu niekada gyvenime. Niekada einant į mokyklą man taip nedrebėjo rankos, kojos ir balsas. ;D O širdis atrodė tuoj sprogs. Matant piktus veidus, nusiminusius, nusivylusius žmones mokyklos kieme pasidarė dar baugiau. Ką sveikinu išlaikius. :)

pernykstissniegas2010-07-01 16:38

O aš tiesą sakant baigiu užverkt akis…nusivyliau, klaikiai nusivyliau…

Redraidas2010-07-01 21:51

Jei išlaikei nors vienu tašku daugiau nei tarkim tie kur po 3 balus surinko, tai reikia tik džiaugtis. Tu dar ne pats blogiausias ;D

Rašyti komentarą

Tavo komentaras