BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano troba ir miesto centras

Mama ieško marškinėlių, kuriuos kažkada laimėjau per Games.lt konkursą. Dingo lyg į vandenį, nors nė karto nebuvau jais pasipuošęs kur nors eidamas. Et. Reikia “maikių detektoriaus” ar kažko panašaus, nes jau neįsivaizduoju kur galima būtų rasti.

Šiandien slampinėdamas miesto centre, pas notarus, pabuvau įdomiose vietose. Nors atrodo, jog miesto centras visiems yra žinomas dalykas lyg penki rankos pirštai, bet tik ne MAN! Belaukdamas kol notarė grįš į savo biurą, įėjau į tokia vietą miesto centre kurioje vyko muzikos festivalis(seniai). Man atrodo tas mini festivalis vadinosi “SkaRa” ir vyko prieš 3  ar 4 metus. Net pasėdėjau ant tos pačios kapinių tvoros ant kurios sėdint buvo galima viską puikiai matyti.

P.S daug kas sako, jog video žaidimai neigiamo poveikio jauniems žmonėms nesukelia. Vis dėlto kaimyno sūnus, antrokas, žino visus kietuosius angliškus žodžius kaip “screw you all” ir kitus. Paklausiau iš kur tokią margą žodžių puokštę išrovė, tai sakė, kad gi čia per tą GTA 4 visi taip kalba.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras