BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano lūkesčiai ir mano pasiekimai

Dabar turėčiau sakyti, jog jie skiriasi kaip dienelė ir naktis bet šį kartą nevisai. Planas iš informacinių technologijų antrame pusmetyje gauti dviženklį skaičių, atrodo, jau šiandien buvo įgyvendintas. Hm, kitą pirmadienį rašysime paskutinį atsiskaitymą, tačiau net jeigu gaučiau susirietusį 8tuonetą, tai jis nieko nereikštų.

Vakar nuėjau miegoti gana vėlai, visgi netgi iki vėlyvo meto alintas organizmas nenorėjo numigti. Daugiau varčiausi nuo vieno šono ant kito negu miegojau. Atsibudau lyg nusitašęs “Upytės” mėgėjas, nors pirma pamoka buvo laisva ir turėjau teisę miegoti ilgiau. Greitai susisukau ir išlėkiau į mokyklą, nes buvo labai tikėtina, jog pavėluosiu. Išlipęs iš lifto susitikau moterį, kurios vyrą, daktarą, vakar ryte greitosios pagalbos darbuotojams padėjau ant neštuvų nunešti iš 7 aukšto ir įkelti į greitosios ekipažą. Paaiškėjo, kad naktį ligoninėje jis mirė. Et. O į mokyklą suspėjau pačiu laiku.

Pastarosiomis dienomis jaučiuosi lyg gyvenčiau Airijoje. Giminaitis from a small country called Luxemburg man sakė vieną posakį dažnai kartojamą toje šalyje: “Jeigu nepatinka oras, tai palauk 10 minučių“. Tas pats dedasi ir mūsų Maria’s land’e. Prieš keletą valandų ledukai ir lietus trankė mano langus, o dabar vėl šviečia saulė. Įdomu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras