BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laukimas/Anticipation

Kaip vienoje dainoje A. Turneris dainavo: “Anticipation has a habit to set you up”. Tai aš irgi laukiu pirmadienio ir trečiadienio. Pirmadienį paaiškės paskutinio egzamino rezultatai. Tas egzaminas yra Anglų kalbos. Dienos šios yra kiek nykios savo pobūdžiu, tačiau kaip ant  ”Guiness” alaus padėkliukų Airijoje rašo: “Good things comes to those who wait”.  Trečiadienį bus atestatų įteikimas, kuris beje vyks AKKC(Alytaus kultūros ir komunikacijos centras). Po to vyks didžiausias gėrimo konkursas koks tik galėjo būti per visus šiuos metus. Ne ne juokauju. Bus vakarėlis klube pavadinimu “Čikaga”, nors gal ir nesuklydau apibūdindamas šį vakarėlį : ).

Kažkokia labai gera daina katik pradėjo groti per NME radio. Jei gerai žinau, tai čia kažkokia D. Albarno grupė, bet ne Blur.

Šiandien atvažiuos giminaičiai iš Plungės, nes mirė kažkokia senolė iš giminės. Gal 90ies metu, tačiau aš nė karto jos nesu matęs. Dėl tokios progos mama liepė nueiti į Maximą ir kažko nupirkti. Tad teks eiti tuoj. Et ir dar reikės išsiurbti kambarius. Nors kartais sutvarkyti kambariai pakelia nuotaiką, tai gal ir nėra tai blogas ženklas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

pixe2010-07-11 00:56

ciuju the good the bad and the queen, jei neklystu su pavadinimu, daug jis tu grupiu turi, daug colaborationu :<

Redraidas2010-07-11 21:16

Taip ta pati, šiap žinojau bet ilgas pavadinimas buvo tai ir neparašiau : )

Rašyti komentarą

Tavo komentaras