BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keistas radinys miesto centre

Šiandien vedinas vieno svarbaus dalyko, buvau miesto centre kartu su tėvu. Išėję iš vienos įstaigos pastebėjome keistą juodulį šmėžuojantį ant kelio važiuojamosios dalies. Priėjęs arčiau pamačiau, jog tas juodulys buvo dar mažas šikšnosparnis sumanęs nusnausti keistoje vietoje.

Už vieno metro buvo priparkuotas automobilis. Tereikėjo, kad jo vairuotojas tik šiek tiek pavažiuotų įjungęs atbulinę pavarą ir iš juodojo draugo būtų likusi tik juoda dėmelė. Norėdamas jog tai neįvyktų, su koja švelniai pastūmiau radinį prie pat šaligatvio. Pajutęs kažkokį veiksmą mažasis draugas pabudo ir pradėjo man rodyti savo gražiuosius dantis. Buvau su kedais, todėl net ir gražūs dantys jam nepadėjo netrukdomai snausti miesto centre ant važiuojamosios kelio dalies.

***

Šiandien kažkaip visą dieną skaudą galvą. Truputį pajaučiau jaudulį, kadangi pirmadienį jau laukia didelis įvykis: Lietuvių kalbos valstybinis egzaminas. Planuoju iki sekmadienio prisiminti visus nagrinėtus rašytojų tekstus, kurie galėtų praversti per egzaminą.

Prieš valandą paruošiau visas knygas, kurias reikia atiduoti. Suskaičiavau, kad istorijos mokytojai reikės atiduoti 9 knygas. Taip, tiek knygų reikia mokantis istoriją išplėstiniu kursu. Kitų dalykų knygų yra ženkliai mažiau. Reikia pasistengti visas atiduoti iki paskutinės šios savaitės darbo dienos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras