BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš lėkštės galima ir išgerti!

Vakar turėjau progą prasiblaškyti ir turėti gerą laiką viename koncerte. Vakaras neprailgo, muzika taip pat neblogai susiklausė, nors keletą kompozicijų jau žinojau iš anksčiau. Koncertas būtų prasidėjęs ir praėjęs labai nejučia, jei ne keistas vyrukas iš kažkur išdygęs, jau įpusėjus koncertui. Pasijutau nejaukiai, kai pastebėjau, kad jis stovi šalia manęs įbedęs akis irgi 5 mane. Ne gana to, jo veidą puošė miela J. Nichlosono šypsena. Laimei, koncertas jau baigdinėjosi ir patraukėme link namų.

Šiandien mamos parduotuvėje atlikinėjau parduotuvės ruošos darbus. Tuo tarpu, netikėtai, į prekyvietę įėjo jau pagyvenęs vyriškis, iš matymo man puikiai žinomas. Kaip vėliau sužinojau, ne va jis savo žmonai pasakė, kad išėjo pirkti pieno. Iš tiesų jo kėslai buvo visiškai kitokie. Jo pirkinių užsakymas skambėjo taip:

- Duokite man raudono vyno ir labai didelį puodelį,- pardavėjai pašnabždėjo jis.

Vėliau supratau, kad į jo prašomą puodelį turėjo būti supiltas 0,5 litro butelis vyno. Tai turėjo būti ir atrodyti tarsi „arbata”, kadangi šio vyruko žmonelė akylai stebėjo visus jo veiksmus pro langą. Žinoma, kur gi rasi tokį arbatėlės puodelį į kurį tilps pusė litro. Reikia žmogui pagelbėti tokioje nelaimėje. Tad nuėjau į bufetą ir radau tokią metalinę ir gana gilią lėkštę. Kaip sugrįžau į prekybos salę ir parodžiau savo alternatyvą puodeliui, parduotuvėje pasklido juokas, nes tuo metu buvo ir kitų pirkėjų. Vienas iš jų pirko „bambalį” alaus ir sušuko:

- Tai man jau galite kibiro eiti ieškoti!

Na ką reikia toliau vykdyti slaptąją misiją „Stiprioji arbata”. Pusė butelio supyliau į lėkštę ir įteikiau paskanauti. Vienu lėkštės užsivertimu vyno nebeliko. Kita dalis vyno subėgo taip pat lengvai. Tik man iškilo toks klausimas:

- O tai žmona nepastebės nieko? Juk vynas 20% stiprumo!
- Ne, nieko nepastebės. Na ką ačiū už lėkštę, jau aš ir trauksiu.

Mačiau, kad jau eidamas žemyn laiptais kažkaip stipriai laikėsi turėklo. Na ką buvo smagu, tikiuosi žmonelė nepasitiko su kočėlu rankoje.

P.S Jubiliejinis 200tasis įrašas!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

Kolia iš uostamiesčio2010-05-16 16:41

Na, tamsta problemą išsprendėt su dideliu profesionalumu ir gracija, sakyčiau, kaip anas barmenas iš klasikinio Kubriko filmo. Kažin, ar neatsirastų jūsų krautuvėlėj vietos žalios gelumbės staleliui? Būtų didelis malonumas siurbčiojant iš lėkštės dvidešimties sielų stiprumo vyną sulošt pokerį su vietinėmis įžimybėmis.

Kandistinas(vietinis)2010-05-16 19:46

Alia tikrai būtų fainiai, gerą laiką turėtumėm. O pats ponas kokio vyno mėgėjas ir iš ko mėgstate pats išgert?

Kolia iš uostamiesčio2010-05-16 21:00

Upytė, ašarėlė - tiesą sakant, visokį mėgstu, svarbiau, kad stiprums nebūt mažas. Mes su kolegom uoste tai, būdavo, žiemą iš marių ledo tokius bliūdžiuks išsiskaptuodavom, bet čia tik savaitgalių prabanga, o šiokiai dienai tai turim tarp konteinerių pasislėpę arbatos servizą iš kruizinio laivo, bet ten porcelians, tai jau didelė dalis išdužo, tik pora suskilusių puodelių nudaužtom ąselėm liko ir viena lėkštelė, bet tą tai už peleninę naudojam.

Kandistinas(vietinis)2010-05-17 17:46

Nu įdomus jūs čia žiūriu personažas. Tai gal norėtut susimatyti? Aš irgi iš tų marių bliūdžiukų norėčiau paskanauti!

Mes tai vakar su hebra jau kai atšilo oras tai ėjom į gamtą atsigaivyti truputį. Maisto gamtoj išsikepam. Tai jei atsineštūte tuos bliūdžiukus tai tikrai į savą ratą papultumet. Galite net ir su kolegom iš uosto atvykti. Tai kaip galvojate, Nikolajau, ar surasime benrą kalbą?

Kolia iš uostamiesčio2010-05-17 18:50

Puiki mintis! Vienas kolega kaip tik turi furgoną-šaldytuvą, ten jisai su juo tarp skerdienos nelegalius emigrantus iš Prūsijos veža, ir paskui keltu plukdo į Skandinavijos šalis, tai va, tan furgonan susėsim, tuo pačiu ir bliūdžiukai neištirps, ir atlėksma Alytun, dal galim kokios žuvytės paimt išsikept ant laužo, pas mus vistiek, taip sakant, lengviau prienama prekė.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras