BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Beveik kaip Nobelio apdovanojimai ir miesto įvairenybės

Šiandien nuvykau į UAB “Dzūkijos vandenys” būstinę. To priežastis buvo, kadangi biologijos mokytoja pasakė, jog kas dalyvaus šios bendrovės nuotraukų konkurse, mainais gaus dešimtuką. Visai nesitikėjau, tačiau prieš keletą dienų mokyklos bibliotekininkė man pranešė, jog esu kviečiamas į UAB “Dzūkijos vandenys” dėl nuotraukų konkurso.  Buvo keistai įdomu, kadangi ši bendrovė įsikūrusi man nežinomoje miesto dalyje. Eidamas link reikiamos vietos dėl vieno užrašo pasijaučiau kaip kitame mieste: “Vidzgirio botanikos draustinis”. Draustinis mano mieste? To dar nežinojau, todėl vėliau nuėjau apsižvalgyti, tačiau apie tai vėliau ir vaizdingiau.

Galiausiai nuvykęs į reikiamą vietą vėlgi buvau nustebintas. Įmonė atrodė labiau kaip 5 žvaigždučių viešbutis. Šiek tiek apsižvalgęs užlipau į trečią aukštą, kuriame buvo eksponuojami visų dalyvių darbai. Akims ilgai klaidžioti neteko, kol pamačiau ir savuosius. Vieną akimirką pasijutau lyg menininkas į kurio parodą sugužėjo žmonių pasižiūrėti ir įvertinti jo eksponatus. Po keletos akimirkų šios mintys buvo išsklaidytos, kai viena renginio organizatorių pakvietė visus į apdovanojimų ceremoniją. Žinoma, jokios prizinės vietos nelaimėjau, bet kaip ir minėjau mano aim’as buvo ne tas. Mano tikslas buvo gauti dešimt iš biologijos. Tikslas buvo pasiektas ir be to, pastangos buvo papildomai įvertintos:

Pirmąsias vietas laimėjo žemesnių klasių moksleiviai, tad manau jie būtų likę nuskriausti, jeigu jiems būtų neatitekę pagrindiniai prizai. Po ceremonijos antrą kartą sugrįžau prie stendų ir įsižiūrėjau į nuotraukas prizininkes. Galima daryti išvadą, jog su Photoshop’u gali net ir gamtą padaryti gražesnę. Vėlgi nepraėjo nei keletas minučių, kol buvome pakviesti atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais. Išgėriau Coca-colos stiklinę, kol fone barzdotas vyras labai įnirtingai pasakojo apie šiuolaikinį meną. Vėlgi į galva toptelėjo mintis: ant mano galvos turėtų būti beretė, o vietoj colos, vyno taurė. Palikęs pastatą, pakilios nuotaikos nusprendžiau užsukti į jau anksčiau minėtąjį draustinį. Labai graži vieta, netgi nežinojau, kad tokių yra mieste(be tų kurias žinau):

Fotografavau su telefono fotoaparatu, todėl kokybė yra gana blankoka.

Pasivaikščiojęs gražiais takeliais patraukiau į Rimi, kuri yra pakeliui beeinant link miesto rotušės aikštės. Apsipirkęs, jau stovėdamas eilėje, nugirdau kažkokio vokiečio ir kasininkės pokalbį: vokietis bando kažką įnirtingai išaiškinti, netgi mosikuodamas gestais, tačiau pardavėja vis tiek nepasiduoda ir jam aiškina viską lietuviškai. Atrodė gana keistai ir linksmai vienu metu.

Pagaliau priėjau rotušės aikštę. Joje nebūčiau užsibuvęs, jeigu nebūčiau išgirdęs būgnų garsų, kurie man nebūtų priminę metalo grupės koncertą. Priėjęs arčiau pamačiau, jog tai visai ne tai. Bežiūrėdamas į muzikos atlikėjus, nejučia supratau, jog tikriausiai papuoliau į šventę vadinamą “Burbulinatorius”(?). Man beanalizuojant garsus, prie manęs netikėtai priėjo išskirtinės aprangos, pagyvenęs, neskusta barzda vyrukas, kuris užvedė pokalbį:

- Ė pacanas!

- Na?

- Tu žinai mano Žydrūną?

- Ne.

- Žinai žinai, gi teatre, aktorius, vaidina.

- Nu ne nežinau.

- Žinai. Tai va man reikia kelių litų, nes trūksta nusipirkt. (Ir taip suprantama ko)

- Kad pats neturiu nei lito. (Gal litą ir turėjau bet vis tiek).

Pokalbis nutrūko. Nepraėjo nei 5 minutės, kol kažkas su manimi pasisveikino. Tai buvo viena iš renginio savanorių(?), kuri rinko žmonių linkėjimus Lietuvai. Taip staiga paprašytas nieko ypatingo nesugalvojau. Vėliau mačiau, jog mano palinkėjimas buvo užkabintas ant tokios virvės, kur buvo sukabinti visi žmonių palinkėjimai. Dar apie pusvalandį analizavau skambančius muzikos garsus, susitikau bendraklasę. Gaila, kad jau turėjau eiti, kai viena grupė turėjo groti “Du gaidelius“. Mano išvykai beeinant į pabaigą, nuėjau pas brolį į biurą ir po nuobodžios valandos laukimo buvau parvežtas namo. Taip praėjo mano aktyvi diena.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (12)

Žydrūnas Šimtaveidis (aktorius, teatre vaidina)2010-05-07 20:48

Išvažiavau Vilniun su draugais susitikt (rytoj va tokį susiėjimą darom) ir pamiršau savo bičiuliui Kornelijui skolą grąžint, buvau pasiskolinęs kadai grimui ir kitokiai ten kosmetikai pirkt, ir še, dabar vargšas draugužis neturi už ką savaitgaliui lašo nusipirkt. Ech, Kornelijau, būtai kartu važiavęs, pasilinksmintai rytoj su manim ir kitais draugais!

Kornelijus Pidekavičiauskas2010-05-07 21:06

A rimtai? Alia tai kokis tį susiėjims bus? A tį mane priims ar kokis tai išskirtinis turi būt?

Žydrūnas Šimtaveidis (aktorius, teatre vaidina)2010-05-07 21:12

Mūsų akyse ponas visoumet išskirtinis buvot. Jau vien pavardė juk garbingą kilmę rodo! Anuomet pavardes žmonėm pagal savybes duodavo, betgi tos savybės per kraujo liniją iki šių dienų išlikusios.

Kornelijus Pidekavičiauskas2010-05-07 21:52

Ak šitep? Molodiec tada. Alia tai kokis tį susitikims bus? A visi tį man draugiški bus ponai Žydrūnai?

Žydrūnas Šimtaveidis (aktorius, teatre vaidina)2010-05-07 22:15

Nebijokit, ponas, tikrai visi savi bus! Griežtos programos pakolkas kaip ir neturime, matomai truputį pasivaikščiosim po miestą (nusimato gražus oras), pasišnekėsim, paskui bus laiko grįžt namo (ar į hotelį kaipo mano atveju), pailsėt, persirengt, na, o vakarui esam užsakę salė Žydrosios Austrės klube, bus pasišokt galima, artimiau pabendraut su kitais dalyviais, o kaip praleisit naktį jau nuo Jūsų priklauso:)

Kornelijus Pidekavičiauskas2010-05-07 22:40

O pasišokti ten mes labai mėgstame su draugais. O kokia muzika gros? Tik nesakykite, kad kokie tai rokeriai ar kas?

Žydrūnas Šimtaveidis (Žydrosios Austrės klubo savininkas)2010-05-07 22:53

Na, rokerių tikrai bus, nes mes, kaip sakant, stengiamės patenkinti kuo įvairesnį lankytoją, bet orientuojamės taip pat ir į kitokią muziką, daug grojame aštuoniasdešimtųjų klasikos: Modern Talking, Village People, taip pat ir lietuviškų pop grupių muziką. Rytojaus vakarą gyvai gros berniukai „Geležinis vilkas“ ir „Žentai“, o po to pultą perims DJ VaivozRykshte.

Žydrūnas Šimtaveidis (Žydrosios Austrės klubo savininkas)2010-05-07 22:58

Šioks toks netikslumas - norėjau pasakyti, DJ-ėjų duetas „VaivozRykshte“.

Kornelijus Pidekavičiauskas2010-05-07 22:59

O tie kareivėliai “Geležinis vilkas” tikrai puikus! Na kaip sakant geras ten susirinkimėlis nusimato! O pats ponas Žydrūnai kokiai muzikai prijaučiate? Gal mėgstate moderniąją ar labiau klasikinę melodiją?

P.S rytoj aš užsisakiau kambarius “BlueHouz” viešbutyje. Aukščiausios žvaiždelės apartamentai. Tai kaip sakant jeigu pamiršit kur aš tai melsvieji apartamentai.

Kornelijus Pidekavičiauskas2010-05-07 23:01

P.S2 mes tame viešbutyje rengsime grandiozinį banketuką:

bus grandiozinis tūsas kaip čia:

http://www.youtube.com/watch?v=DD_QTp5S_2E

Žydrūnas Šimtaveidis2010-05-07 23:14

Na, aš asmeniškai tai renkuosi privatų uždarą vakarėlį, ne tik dėl muzikos, bet ir dėl apsaugos, be to, tokiuose vakarėliuose susirenka mano bendraminčiai, su kuriais gera išgerti gėrimų, atsipalaiduoti, su kai kuriais netgi ir gilesni ryšiai užsimezga. Beje, girdėjau Alytuje yra klasiškas klubas, vadinasi „Čikaga“, gal kada teko apsilankyti?

Kornelijus Pidekavičiauskas2010-05-08 00:07

Nu čikaga tai čikaga. Ten nelabai gera draugija renkasi. Aš pats labiau uždarus vakarėlius mėgstu. Ten ir pasišokt galima niekas nieko!

Rašyti komentarą

Tavo komentaras