BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aktyvi veikla ant golfo lauko

Nors tikėjausi, kad jeigu važiuosiu į sodybą užmiestyje, tai tada tai taps nuobodžia patirtimi. Mano nuostabai viskas pasisuko beveik 360 laipsnių laipsnių į gerąją pusę. Nuotaikos niekas ne tik nesugadino, bet ir dar pagerino. Įdomiai pašnekėjom su bratka(ne iš televizoriaus) apie egzaminus. Jam irgi jie buvo, tik kad prieš 8erius metus. Pasidalinome bendra patirtimi.

Vakar pirmą kartą šiais metais išsimaudžiau vandens telkinyje. Tas telkinys yra mano brolio bala. Paviršiuje vanduo labai šiltas, tačiau kitas esantis ant dugno net kojas gelia. Dar bandėm žaisti krepšinio (čia vos ne kaip koks pramogų parkas, nes visko yra). Tai va bet kažkaip krepšinis nelabai užkabino vakar. Dar praėjus kažkiek laiko, po šašlykų valgymo ritualo pamatėme, jog giminaičiai iš Plungės, kurie atvažiavo su mumis kartu, turėjo raketes. Ant šito dalyko su bratkiu užsikabinom lyg žuvys ant kablio su sudžiūvusiu batonu. Žaidėm pakankamai ilgai, labai įtraukė. Buvo patogu judėti, kadangi žaidimas vyko ant šviežiai nupjautos kiemo pievos primenančios golfo lauką.

Buvo gražus vakaras, dangus nusidažė raudoniu. Nors jau buvo 22:00, tačiau buvo pakankamai šviesu ir šilta. Vakaras buvo tikrai especially special. Jau beveik užgęsus saulei išvykome namų kryptimi. Vairavau aš, o vaizdas pro langus buvo taip pat ypatingas. Seniai mačiau tokį akis maloninantį vakarą.

P.S šiandien judu panašiai kaip 80 metų močiutė, kadangi po tiek žaidimo su raketėm skauda kiekvieną šoną. Nieko praeis gal iki kito karto.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras